Vila Garifalja

Amuljani, Atos

već od 80€

Opis destinacije

Postoji mnogo ostrvaca uz obalu Halkidikija, ali samo jedno je trajno naseljeno. Amuljani se nalazi na oko 2km od obale Atosa, ispod luke Tripiti i nasuprot glavnom resortu Uranopolisa. Vožnja feribotom do Amuljanija traje svega desetak minuta. Oko 600 ljudi je stalno naseljeno na Amuliani ostrvu koje je veliko samo oko 4.5 km2 i nalazi se na oko 130km od Soluna. Hiljade posetioca dolaze svake godine da uživaju u pejzažima ovog prelepog ostrva i opuste se na peskovitim zalivima koji su karakteristika Amulianija (ime se prevodi kao „fini pesak“), gde su glavna zanimanja turizam i ribolov. U selu Amuliani postoji nekoliko taverni i ribljih restorana, lepog smeštaja i uobičajenih barova, minimarketa i radnji. Izolovani zalivi su idealni za one koji traže mir i odmor, iako ćete ih teško naći prazne u jeku sezone. Glavne plaže su Alikes, Agios Georgios, Megali Ammos i Karagatsia. Većina je vrlo peskovita sa po nekim kamenom, a ima i mnogo drugih manjih zaliva, do kojih je lako doći mrežom puteva i staza kroz plantaže maslina. Nakon obilaska plaža na ostrvu Amulijani možete otići na izlet brodom do nenaseljenih ostrva koje se nalaze u blizini i to Gajduronisi (ostrvo magaraca na grčkom), Tigani (tiganj na grčkom) i Pontiki (miš na grčkom), i da uživate u kupanju u smaragdnim vodama Egeja.

Informacije

SMEŠTAJ

  • Apartman

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz

Udaljenost

  • Plaža > 50m

Oprema

  • Klima
  • Kuhinja
  • TV
  • Wifi

Broj nocenja

  • 10 Noćenja

Broj kreveta

  • 5 Kreveta
  • 6 Kreveta
  • Cenovnik
  • Opis smeštaja
  • Prevoz
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • AKCIJA
Uskoro cenovnik za LETO 2021...
Vila Garifalja je udaljena oko 300 m od luke, koja povezuje ostrvo sa lukom Tripiti na Atosu. Smeštena je na litici stene sa koje se pruža pogled na more. Nedaleko od vile je nekoliko uvala sa malim plažama, na oko 50 m je plaža “Karnagio”, nedaleko od nje plaža “Limani”, odmah ispod hotela “Sunrise”. Zatim na oko 300 m udaljenosti od vile, u centralnom delu sela, ispod najpoznatije taverne “Janis” je plaža “Tzanis”. Ove plaže koje smo pomenuli se koriste pre svega za neko jutarnje ili večernje isplivavanje, pre nego što se ode ili po povratku sa neuporedivo boljih i poznatijih plaža (Alikes, Megali Ammos, Karagatsia, Agios Georgios). Vila je na dobroj poziciji, u mirnom delu letovališta, ali i blizu svih sadržaja i dešavanja. Nedaleko od vile je pekara, nekoliko taverni, restorana brze hrane (giros), kafića, picerija, marketa, kiosk, apoteka, lekar, crkva... Imajući u vidu da su u našem zakupu izuzetno komforni triplex apartmani (tri spavaće sobe), iz tog razloga idealni su i za svaku preporuku, pre svega za veće porodice ili za dve manje, naročito u apartmanima koji su sa dva kupatila.
 
Tip smeštaja:
1/5 triplex apartman  - u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj prostoriji jedan bračni ležaj, ili dva obična u trećoj prostoriji jedan bračni ležaj ili dva obična i u četvrtoj jedan običan ležaj.
1/6 triplex apartman  - u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj prostoriji jedan bračni ležaj ili dva obična, u trećoj prostoriji jedan bračni ležaj ili dva obična i u četvrtoj dva obična ležaja.
 
U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.
 
Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA SITONIJUPOLAZAK ZA TASOSPOLAZAK ZA SIVOTUPOLAZAK ZA EVIJUPOLAZAK ZA PILION MILINAPOLAZAK ZA KEFALONIJUPOLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.31519,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,301515.319,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.416.119,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.31721,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.517.221,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,301717.321,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.31822,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.31923,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,302020.300,3018,3023,30
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA SITONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA TASOS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
POLAZAK ZA SIVOTU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
POLAZAK ZA EVIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
POLAZAK ZA PILION MILINA - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
POLAZAK ZA KEFALONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 90€ / 80€ •Jagodina...85€ / 75€ •Niš... 80€ / 70€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 20€.
POLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu preovoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.